Ecocoon Team

Ecocoon Team

Directie

Stefan

Stefan

Directie

stefan@ecocoon.eu

Rita

Rita

Directie - Boekhouding

rita@ecocoon.eu

Administratie

Stany

Stany

Administratie - Verantwoordelijke kantoor - Planning

stany@ecocoon.eu

Agnes

Agnes

Administratie - ATG - Planning

agnes@ecocoon.eu

Evelien

Evelien

Administratie - ATG - Planning

evelien@ecocoon.eu

Ine

Ine

Administratie - Afspraken voor gratis diagnose

ine@ecocoon.eu

Christel

Christel

Administratie - Premiedocumenten

christel@ecocoon.eu

Frank

Frank

Boekhouding

frank@ecocoon.eu

Silke

Silke

Fotografie - Grafische Vormgeving

silke@ecocoon.eu

Technische Begeleiding

Pascal

Pascal

Zonnepanelen, Warmtepompboilers & Laadpalen

pascal@ecocoon.eu

Luc

Luc

Buitengevel, steenstrips & gevelwerken

luc@ecocoon.eu

Emile

Emile

Bouwconsulting

emile.dierickx@skynet.be

André

André

Opleidingshoofd Adviseurs

andredevlaeminck@hotmail.com

Stein

Stein

Spouwmuurisolatie

stein@ecocoon.eu

SVEN

SVEN

Vocht- en Ventilatie

sven@ecocoon.eu

Willem

Willem

Magazijnier - Technieker

Adviseurs Oost

Wim

Wim

Adviseur - Regio-verantwoordelijke Oost

wim@ecocoon.eu

John

John

Adviseur - Oost

john@ecocoon.eu

Rudy

Rudy

Adviseur - Oost

rudy@ecocoon.eu

Jos

Jos

Adviseur - Oost

jos@ecocoon.eu

Michel C.

Michel C.

Adviseur - Oost

michelc@ecocoon.eu

Adviseurs Noord

Benoit

Benoit

Adviseur - Noord

benoit@ecocoon.eu

Rudi

Rudi

Adviseur - Noord

rudi@ecocoon.eu

Staf

Staf

Adviseur - Noord

staf.michels@ecocoon.eu

ROBERTO

ROBERTO

Adviseur - Noord

roberto@ecocoon.eu

ANGEL

ANGEL

Adviseur - Noord

angel@ecocoon.eu

Adviseurs West

Lieven

Lieven

Adviseur - West

lieven@ecocoon.eu

Pascal

Pascal

Adviseur - West

pascalvsh@ecocoon.eu

Els

Els

Adviseur - West

els.m@ecocoon.eu