Ecocoon Team

Directie

Stefan

Stefan

Directie

stefan@ecocoon.eu

Rita

Rita

Directie - Boekhouding

rita@ecocoon.eu

Administratie

Stany

Stany

Administratie - Verantwoordelijke kantoor - Planning

stany@ecocoon.eu

Agnes

Agnes

Administratie - ATG - Planning

agnes@ecocoon.eu

Evelien

Evelien

Administratie - ATG - Planning

evelien@ecocoon.eu

Ine

Ine

Administratie - Afspraken voor gratis diagnose

ine@ecocoon.eu

Christel

Christel

Administratie - Premiedocumenten

christel@ecocoon.eu

Frank

Frank

Boekhouding

frank@ecocoon.eu

Silke

Silke

Fotografie - Grafische Vormgeving

silke@ecocoon.eu

Technische Begeleiding

André

André

Opleidingshoofd Adviseurs

andredevlaeminck@hotmail.com

SVEN

SVEN

Vocht- en Ventilatie

sven@ecocoon.eu

WILLEM

WILLEM

Magazijnier

willem@ecocoon.eu

Adviseurs Oost

John

John

Adviseur - Oost / Renovatiecoördinator

john@ecocoon.eu

Wim

Wim

Adviseur - Oost

wim@ecocoon.eu

Rudy

Rudy

Adviseur - Oost

rudy@ecocoon.eu

Jos

Jos

Adviseur - Oost

jos@ecocoon.eu

CARLO

CARLO

Adviseur - Oost

carlo@ecocoon.eu

Adviseurs Noord

Benoit

Benoit

Adviseur - Noord

benoit@ecocoon.eu

Rudi

Rudi

Adviseur - Noord

rudi@ecocoon.eu

Staf

Staf

Adviseur - Noord

staf.michels@ecocoon.eu

MIKE

MIKE

Adviseur - Noord

mike@ecocoon.eu